Hakkımızda

Hakkımızda


Kurumsal Profilimiz

Pergole Yayınları olarak, 2014 yılında farklı eserleri okuyucularımıza kavuşturmak, yayıncılığa ayrı bir hava katmak için kurulduk. Kitap ve okuma projelerinde her zaman var olduk, olmaya devam edeceğiz.

150'nin üzerinde eserle halen kurulduğu gündeki heyecanımızı yaşıyoruz.

2 Yıllık E-Ticaret Deneyimi

Yaklaşık 2 yıldır e-ticaret sektöründe oluşan kiralama yöntemlerini aşmayı başarmış ve sektöre yeni bir rakip olarak giren BiEticaret , 2 yıldır geçen süre içerisinde kendini sürekli yenileyerek güncel teknolojilere ayak uydurmakla birlikte yeni servis ve hizmetlerin sunumunda da öncü olmaktadır. Geliştirdiğimiz hiçbir altyapıda olmayan BiEticaret'e özel bazı servislerle bir çok müşterinin ilgisini çekmeyi başarmıştır. 

Tam Profesyonel Kadro ve Hizmet

Teknik ve yönetim kadromuzdaki herkes A'dan Z'ye kendi konularında tamamen profesyonel olan ve meslek grubu dışında başka hiçbir işlemle ilgilenmeyen, konusunda üst seviye uzman personelimizle 1600'den fazla müşterimize sorunsuz bir sistem olmamız sayesinde kusursuz hizmet verebilmekteyiz. Ekibimiz artan müşteri portföyümüz ve talepler doğrultusunda yılda %70 civarında ivmeyle genişletme stratejisiyle sizlere hizmet vermektedir.